Szemészeti asszisztens

Legyen Ön is a Focus Medical csapatának tagja!

Magyarország legnagyobb múlttal és tapasztalattal rendelkező lézeres látásjavító központja, a Focus Medical szaktanácsadó – szemészeti asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • páciensek fogadása
  • anamnézis felvétele
  • felmérések és szemészeti műszeres mérések elvégzése
  • személyre szabott szakmai tanácsadás
  • adminisztráció
  • bejövő- és kimenő hívások kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú egészségügyi végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs képesség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • jó munkabírás, terhelhetőség
  • rugalmasság
  • talpraesettség
  • végzettséget igazoló dokumentumok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • Teljesítményarányos prémium
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munka
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Igényes munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

1007 Budapest-Margitsziget, Danubius Thermal Hotel, Egészségügyi Centrum
1132 Budapest, Nyugati tér 5.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bérmegjelöléssel az alábbi emailcímre várjuk: karrier@focusmed.hu

Amennyiben nincs jelenleg az elérhető pozíciók között az Ön számára megfelelő, de szeretne a Focus Med csapatában dolgozni, úgy kérjük küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a karrier@focusmed.hu email címre.

Önéletrajzát megőrizzük, és ha megüresedik egy az Ön által megpályázni kívánt pozíció, először Önnel lépünk kapcsolatba!

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a jelentkezése során személyes adatok kezelésére kerül sor, amihez az önéletrajza elküldésével hozzájárul. Az adatkezelés a GDPR 6. ikk (1) bekezdés a) pontján (hozzájárulás) alapul. Az Ön által megadott személyes adatokat 1 évig tároljuk abban az esetben, ha korábban nem kéri azok törlését adatbázisunkból, amit a karrier@focusmed.hu e-mail címen tehet meg.

9 dolog, amiért a páciensek minket választanak

Maximális biztonság

Kimagasló szakértelem

30 éves tapasztalat

Prémium lézeres szemműtétek

Lézeres szemműtét orvosi garanciával

Egyedülálló lézerpark

Gyors életminőség javulás

Nálunk Ön van a fókuszban!

Barátságos környezet